17.10.2012 otevřeno: 1219 x

Veselí před pohárovou odvetou porazilo Most

Veselí si po porážce v Poháru EHF spravilo chuť v Interlize. V utkání, v němž padlo méně než čtyřicet branek, třígólovým rozdílem porazilo Most. PŘIDÁNA FOTOGALERIE

WHIL – 6. kolo, předehrávka

Veselí n. M. – Most 20:17(10:10)
Ve středeční předehrávce ve Veselí diváci moc branek neviděli. Lídr tabulky, severočeský Most, držel s loňským vicemistrem krok do poslední čtvrtiny utkání. Zápas byl velmi vyrovnaný. Domácí Veselanky vedly nejvýše o tři branky (7:4). Střelecky se dařilo hlavně exZlíňankám Štěrbové se Salčákovou. O přestávce svítilo na ukazateli skóre 10:10. Remízový stav byl i ve 42. minutě, pak si Panenky začaly budovat rozhodující náskok. Martinková sice byla střelecky úspěšná jek v první, tak ve druhé půli zápasu, nakonec však nedokázala zabránit tomu, že Mostečanky podlehly ve Veselí domácím házenkářkám rozdílem tří gólů.

Nejlepší střelkyně Veselí: Salčáková 7/3, Šterbová 7, Tomečková 2, Chmelařová 2
Nejlepší střelkyně Mostu: Martinková 7, Weisenbilderová 3/1, Vítková 3
Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1, vyloučení: 1 - 1, rozhodčí: Hanák, Novák, diváků: 300