31.1.2013 otevřeno: 748 x

Nitra nezabodovala ani proti Senci

Stále bez bodu zůstává nejslabší celek letošního ročníku WHIL Nitra. Se Sencem dokázaly Nitranky uhrát vyrovnané utkání, na body to ale nestačilo.

WHIL – 17. kolo, předehrávka

Nitra - Senec 25:29 (16:12)
Ve čtvrteční předehrávce se sice utkaly dva nejslabší slovenské celky, před dnešním zápasem je však dělilo vskutku propastných dvanáct bodů a čtyři patra tabulky. Beznadějně poslední Nitra se stále bez jediného bodu krčí na dně tabulky a ani v souboji se Sencem se jí nepodařilo bodovat. Přestože v prvním poločase byly Nitranky dlouho před soupeřkami ze Sence a do druhé půle si dokonce donášely čtyřbrankové vedení! Nástup do druhé půle ale vyšel Senci. Během deseti minut šňůrou šesti gólů otočily Senečanky skóre na 18:16 a záhy vedly dokonce rozdílem čtyř branek. Ale Nitranky ještě dokázaly zápas znovu zdramatizovat. Dotáhly se k soupeřkám na rozdíl jediného gólu. Zkušené hráčky Sence ale vyrovnání skóre nepřipustily a vítězství si pohlídaly.

Nejlepší střelkyně Nitry: Vargová 7/1, Kőnigová 6, Sýkorová 4
Nejlepší střelkyně Sence: Kodajová 6, Bačíková 6, L. Weibelová 6/1
Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1, vyloučení: 1 - 2, rozhodčí: Brunovský, Čanda, diváků: 120