15.5.2013 otevřeno: 1333 x

Andělé zakončili soutěžní sezónu domácím vítězstvím

Tečku v podobě závěrečného domácího vítězství udělali za sezónou mostečtí Černí andělé. V dohrávce 6. kola nadstavby porazili Veselí.

WHIL - ČR nadstavba - 6. kolo, dohrávka

Most – Veselí n. M. 25:22 (13:10)
Poslední zápas sezóny před domácím publikem a poslední vítězství Černých andělů. Po celý zápas však tým Veselí držel se soupeřkami krok. V prvním poločase se sice Mostečanky v samotném závěru vzdálily na rozdíl čtyř gólů (13:9), na začátku druhé třicetiminutovky ale Veselí zásluhou Salčákové s Chmelařovou korigovalo na dvoubrankový rozdíl a tento stav udržovalo až do 45. minuty. Pak začaly Panenky náskok soupeře minimalizovat a pět minut před koncem bylo po trefách Rajnohové, Flekové a Salčákové vyrovnáno (22:22). Domácí Severočešky ale v závěru nehodlaly nechat svou tvrz dobýt Moravankám a mocný finiš Martinkové, Beňuškové a Schererové zajistil pro Most vítěznou tečku za extrémně úspěšnou sezónou.

Nejlepší střelkyně Mostu: Martinková 7, Rašánková 5, Schererová 4
Nejlepší střelkyně Veselí: Salčáková 6, Rajnohová 4, Kočí 2, Drotárová 2, Jandásková 2, Chmelařová 2
Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2, vyloučení: 0 – 0, rozhodčí: Hanák, Novák, diváků 650