15.9.2013 otevřeno: 1363 x

Olomouc bodovala v Senci

V prvním poločase to s Olomoucí vypadalo v Senci bledě, ovšem ve druhé půli ale Hanačky rychlým nástupem Slovenky zaskočily a nakonec slavily jednoznačné vítězství.

WHIL - 3. kolo:

Senec - Olomouc 18:30 (10:10)
Vyrovnanou hru sledovali diváci v prvním poločase zápasu v Senci. Týmy se přetahovaly o každou branku a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 10:10. Úvod druhého poločasu ale Senečankám utekl, nezachytily nástup Hanaček, které rychlými útoky nastřílely Senečankám v rychlém sledu zedm branek a rázem to bylo 11:18. Utkání pak bylo rozhodnuté a do závěrečného hvizdu se pak už i přes snahu desetibrankové Kodajové zápas jen dohrával.

Nejlepší střelkyně Sence: Kodajová 10/2, Štetáková 5/4
Nejlepší střelkyně Olomouce: Salašová 5, K. Salčáková 5/2, Dostálová 4, Gebre Selassie 4
Sedmimetrové hody: 9/6 - 4/4, vyloučení: 7 (ČK Palková) - 10, rozhodčí: Klinka, Gabriš, diváků: 60