29.9.2013 otevřeno: 1029 x

V Praze zasvítila pětačtyřicítka

Rozdílem třídy deklasovaly házenkářky Slavie Senec. Ukončily tím čtvrté interligové kolo.

WHIL - 4. kolo

Slavia - Senec 45:19 (21:9)
Vraždění neviňátek sledovala zhruba stovka házenkářských fanoušků v Praze. S pětačtyřicetibrankovou náloží poslaly domů Slavistky házenkářky Sence. Na straně Sence se střelecky dokázala prosadit více méně jen Kodajová, zatímco Slavistky, zvlášť ve druhém poločase, dokázaly plnit síť Slovenek poměrně rovnoměrně. Už po patnácti minutách hry to bylo o deset a pak Slavia stále víc a víc zvyšovala náskok. Na konečných 45:19 zakulatila skóre Jonášová a dvacátou trefu už Senci Slavistky nepovolily

Nejlepší střelkyně Slavie: Stellnerová 6, Jedličková 6, Jačková 6
Nejlepší střelkyně Sence: Kodajová 10, Kupkovičová 2, Štefiková 2
Sedmimetrové hody: 6/3 - 1/1, vyloučení: 0 - 0, rozhodčí: Brůna, Halada, diváků: 80