Písek favorita nezaskočil, nulu neodmazal

Házenkářky Písku mají i po šesti kolech na kontě čistou nulu. Favorizované Michalovce nedokázaly Jihočešky zaskočit.

WHIL - 6. kolo

Písek - Michalovce 17:28 (5:17)
Prvních deset minut utkání jasně vyhrály Michalovce 4:0 a daly tak jasně najevo, že si na palubovku Písku přijely pro dva body. V 17. minutě vedly už 10:2 a na začátku poslední desetiminutovky prvního poločasu byl jejich náskok už dvojciferný. Trehubová sypala do sítě Písku střelu za střelou, zatímco Písečanky skórovaly v první půli jen pětkrát. V závěru utkání Michalovce mírně povolily tlak, naopak Písečanky se trochu dostaly do hry a v závěru zápasu patnáctibrankové manko korigovaly. Písečanky tak i po dnešní jedenáctibrankové porážce nadále zůstávají s nulou na kontě na chvostu tabulky.

Nejlepší střelkyně Písku: Malá 4/1, Kutlvašrová 3/1, Šichmanová 3
Nejlepší střelkyně Michalovců: Tregubovová 9/5, Olšovská 5, Markovičová 4
Sedmimetrové hody: 3/2 - 5/4, vyloučení: 2 - 3, rozhodčí: Kozler, Vaník, diváků: 90