1.11.2013 otevřeno: 1136 x

Zlíňanky připravily Partizánskemu druhou porážku v sezóně

Dalším utkáním už sedmého interligového kola bylo měření mezi Zlínem a Partizánskym. Rozjeté Zlíňanky přibrzdily domácí slovenský celek a uštědřily mu tak teprve druhou porážku v sezóně.

WHIL - 7. kolo

Partizánske – Zlín 24:28 (12:14)
Zlínu se vydařil vstup do zápasu, když úvodní desetiminutovku vyhrál 5:1. Po čtvrthodině hry byl náskok hostujícího celku 8:3, v dalších minutách se ale domácí vzpamatovaly a po pětibrankové šňůře ve 22. minutě Hollá vyrovnala na 9:9. Zlíňanky kontrovaly třemi zásahy na 12:9 a přestávka začala za stavu 14:12. Házenkářky Partizánskeho neproměnily hned čtyři sedmimetrové hody a lépe se jim nevedlo ani ve druhém poločase. Ve 37. minutě vedly Zlíňanky o pět gólů (18:13). Domácí dokázaly ještě jednou snížit (19:20). Obrat ale zažehnala Tóthová a Zlín slavil vítězství 28:24.

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Hollá 7/3, S. Sýkorová 4, Kertészová 4/1
Nejlepší střelkyně Zlína: Tóthová 13/2, Handlová 4, Hradilová 4, Nudni 4
Sedmimetrové hody: 9/4 - 3/2, vyloučení: 1 - 4, rozhodčí: Budzák, Záhradník, diváků: 300