3.11.2013 otevřeno: 902 x

Slavia naložila Jihočeškám z Hradce

Rozdílem třídy porazily házenkářky Slavie soupeřky z Jindřichova Hradce. Pražanky zvítězily poměrem 37:14 (6:14). Z DŮVODŮ TECHNICKÝCH PROBLÉMŮ NA STRANĚ POSKYTOVATELE NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK PŘINÁŠÍME ZPRAVODAJSTVÍ SE ZPOŽDĚNÍM. OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

WHIL – 7. kolo

Jindřichův Hradec – Slavia 14:37 (6:14)
Jakoby šlo o souboj obra s trpaslíkem. Ve stínu dnešního reprezentačního utkání se v Jindřichově Hradci utkalo zcela jednoznačně se vyvíjející utkání. Zavítaly sem Slavistky a právě ony přehrály místní házenkářky a to propastným třiadvacetibrankovým rozdílem! Pražanky od prvních minut nenechaly nikoho na pochybách, že si na jih Čech přijely pro dva body. Za první poločas nechaly domácí skórovat jen šestkrát. Ve druhém poločase domácímu celku házenkářky Slavie povolily jen dalších osm tref, přičemž samy do sítě Jihočešek nasypaly sedmatřicet zásahů! Na straně Pražanek se do střeleckého zápisu postupně zapsaly prakticky všechny střelkyně, trenér Řezáč točil sestavou. Mezi hráčkami Jindřichova Hradce se pěti brankami prezentovala Matoušková, tři zásahy přidala Krupicová. To ovšem nic nezměnilo na drtivém vítězství Slavie.

Nejlepší střelkyně J. Hradce: Matoušková 5/4, Krupicová 3, Kohoutová 2
Nejlepší střelkyně Slavie: Jedličková 6/3, Rajnohová 6, Jačková 5
Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/4, vyloučení: 4 – 3, rozhodčí: Větrovský, Zych, diváků: 345