6.11.2013 otevřeno: 1186 x

Senečankám podruhé v tomto týdnu zasvítila čtyřiačtyřicítka

Jedno utkání osmého, a jeden zápas devátého kola se odehrávaly ve středu večer. Jak dopadly si přečtěte v článku.

WHIL - 8. kolo

Slavia – Veselí n. M. 35:20 (16:10)
Už první poločas házenkářky Slavie vyhrály poměrně přesvědčivě. Po šesti minutách hry vedly 5:0 a jasný náskok si udržovaly až do přestávky. Přesně mířily hlavně Kutlvašrová s Keclíkovou. I ve druhém poločase po celou dobu výrazně dominovaly dění na hřišti. Po deseti minutách hry ve druhém poločase vedly už vysokým dvanáctibrankovým rozdílem, když hostující házenkářky zaspaly po návratu ze šaten. Slavistky pak ještě do konce utkání své vedení navýšily na patnáctibrankový rozdíl a nebylo v silách Veselí, v jehož dresu nejčastěji překonala slavistické brankářky Hvostalová s Bačíkovou, vysoké manko ani zkorigovat, a tak Panenky podlehly Pražankám vysoko 20:35.

Nejlepší střelkyně Slavie: Keclíková 7/1, Kutlvašrová 8, Jonášová 5, Knedlíková 5
Nejlepší střelkyně Veselí: Hvostalová 6/1, Bačíková 5, Tomečková 3
Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2, vyloučení: 3 - 4, rozhodčí: Frieser B. Frieser L., diváků: 80

WHIL - 9. kolo, předehrávka

Senec – Most 16:44 (10:23)
Senečanky dostaly v pondělí nálož v Michalovcích, dnes jim další čtyřiačtyřicítku naložily české mistryně z Mostu. Už první poločas skončil jasným výsledkem. O přestávce vedly Severočešky o třináct tref. V domácím dresu se střelecky dařilo nejlépe Kodajové, v dresu Mostu vynikala Vaňková s Janouškovou a Martinková s Borovskou. V dalším proběhu utkání pak Most víc a víc navyšoval svůj náskok. Nakonec se skóre zastavilo stejně jako v pondělí na čtyřiačtyřiceti brankách na straně Mostu, Senečanky tentokrát nastřílely o dvě branky víc než na začátku týdne. Vítězství Mostu ale bylo více než přesvědčivé.

Nejlepší střelkyně Sence: Kodajová 7, Morsdorf 2/1, Štetáková 2
Nejlepší střelkyně Mostu: Vysloužilová 6, Janoušková 6, Ryšánková 5/1, Borovská 5/1
Sedmimetrové hody: 2/3 – 3/3, vyloučení: 3 – 4