14.12.2013 otevřeno: 839 x

Partizánske po vítězné předehrávce v Senci přezimuje na třetí příčce

Až do prvních lednových dnů, kdy se znovu rozběhne nejvyšší ženská soutěž, se bude na "bronzové" příčce tabulky vyhřívat celek Partizánskeho. V předehrávce 10. kola porazil o dvanáct gólů tým Sence.

WHIL - 10. kolo - předehrávka

Senec – Partizánske 24:36 (12:19)
Desáté kolo WHIL si předehrály v sobotu večer házenkářky Sence a Partizánskeho. Utkání skončilo naprosto přesvědčivým vítězstvím hostujícího celku, který Senečankám nadělil dvanáctibrankovou porážku a na zimní přestávku se tak díky této předehrávce usadil dokonce na třetí příčce interligové tabulky! Utkání se vyvíjelo zcela jednoznačně ve prospěch Partizánskeho od prvních minut. Po pěti minutách hry to bylo 1:6, v jedné čtvrtině zápasu 5:12 a o přestávce 12:19. Střelecky přesvědčivá byla hlavně Blažeková se Szökeovou. I druhý poločas se od prvních minut vyvíjel ve prospěch hostek, které rychle navyšovaly svoje vedení. Ve 43. minutě vedly už o jedenáct tref a rozhodnuté utkání se pak už jen dohrávalo. Konečnou výraznou úpravu skóre ještě zařídily domácí střelkyně mezi 54. a 57. minutou, na jejich vysoké porážce to ale nic nezměnilo.

Nejlepší střelkyně Sence: Kodajová 8, Dudová 4, Štefíková 4
Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Michnová 10, Szökeová 7, Blažeková 5
Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4, vyloučení: 1 – 5, rozhodčí: Čanda, Brunovský, diváků: 25