13.2.2014 otevřeno: 1251 x

Andělé přejeli Jindřichův Hradec, do přestávky mu povolili jen tři trefy

Byl to zcela jednoznačný zápas. Most ani na chvilku nezaváhal a rozdrtil Jindřichův Hradec poměrem 41:12.

WHIL - 15. kolo, dohrávka

Jindřichův Hradec – Most 12:41 (3:22)

Tak tohle bylo víc než jednoznačné. Jen tři branky povolily Mostečanky Jindřichovu Hradci v prvním poločase, domácím házenkářkám se nepodařilo dokonce ani proměnit sedmimetrový hod. Zato v dresu Mostu se střelecky prosadily už v prvním poločase s výjimkou brankářek prakticky všechny házenkářky soupisky! Do sítě Jihočešek se sneslo dva a dvacet střel. Ani ve druhém poločase Andělé nepolevili, Hradečanky se sice prosadily devětkrát, i tak byl ale rozdíl mezi celky propastný. Střelecky prapor Jindřichova Hradce pozvedala jen Kohoutová. Most byl zcela suverénní a spravil si tak chuť po smolném výpadku z evropského poháru téměř třicetibrankovým vítězstvím.

Nejlepší střelkyně J. Hradce: Kohout 5, Jonová 2, Vlková 2
Nejlepší střelkyně Mostu: Weisenbilderová 7, Matoušková 6, Beňušková 5/2
Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2, vyloučení: 2 – 5, rozhodčí: Kozler, Vaník, diváků: 150