2.3.2014 otevřeno: 958 x

Zlíňanky nestačily na Partizánske

Jedno další utkání bylo na programu v neděli odpoledne. Po skončení souboje mezi Zlínem a Partizánskym se z dalších dvou bodů na kontě radovaly slovenské házenkářky.

WHIL - 18. kolo

Zlín – Partizánske 19:24 (11:11)
V prvním poločase dobře rozehrané utkání nedohrály Zlíňanky do vítězného konce. Deset minut před přestávkou vedly o tři branky 9:6, do šaten ale šly za vyrovnaného stavu 11:11, když házenkářky z Partizánskeho zvýšily vy druhé patnáctimi nutovce aktivitu. Po první pětiminutovce druhého poločasu si Slovenky začaly budovat náskok a až do 45. minuty si držely dvou, tříbrankový odstup (15:18). Pět minut před přestávkou to už bylo o šest gólů, když přesně mířily Michnová s Kertézsovou. V samotném závěru už se házenkářkám Zlína podařila jen kosmetická korekce skóre na 19:24.

Nejlepší střelkyně Zlína: Tóthová 4, Nudni 3, Sobieská 3
Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Michnová 10/3, Kertézsová 6, Szokeová 3
Sedmimetrové hody: 3/2 -, vyloučení: 2 – 2, rozhodčí: Kosa, Švidernoch, diváků: 300