6.3.2014 otevřeno: 854 x

V Senci hrozila padesátka, Michalovce rozdrtily Senec sedmatřicetibrankovým rozdílem!

Další předehrávka 19. kola byla odehrána ve čtvrtek večer v Senci. Michalovečanky roznesly domácí na kopytech. Zvítězily poměrem 49:12!

WHIL - 19. kolo - předehrávka

Senec – Michalovce 12:49 (5:27)
Více než rozdílem třídy smetly házenkářky Michalovců své soupeřky ze Sence. Nepustily je vůbec k ničemu. Za první poločas povolily Východňárky Senečankám pouze pět branek, zatímco do jejich sítě nasypaly tolik střel, kolik obvykle nastřílí družstvo za celé utkání – sedmadvacet! Do střeleckého zápisu promluvily všechny hráčky soupisky Michalovců. Ve druhém poločase je zastavila od pokoření magické padesátky jen jediná trefa! Sama Holešová nastřílela více branek, než celý tým Sence. Senečnky dokázaly proměnit jen dvanáct ze svých střeleckých pokusů a z utkání odešly poraženy sedmatřicetibrankovým rozdílem!

Nejlepší střelkyně Sence: Dudová 3, Marčeková 3/1
Nejlepší střelkyně Michalovců: Holešová 14, Vargová 7, Kovaličková 6
Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/6, vyloučení: 4 – 2, rozhodčí: Beňo, Veselka, diváků: 50