14.3.2014 otevřeno: 863 x

Předehrávka v Šaľe skončila vítězstvím domácích

Další předehrávku měla na programu WHIL. Vítězství v předehrávce 20. kola proti Veselí slavily Šaľanky.

WHIL - 20. kolo

Šaľa - Veselí n. M. 24:17 (16:8)
V úvodních minutách dokázalo Veselí držet krok s favoritem. Chrenková v 6. minutě proměněným sedmimetrovým hodem poslala hostující tým do vedení 3:1. Domácí házenkářky vzápětí pětibrankovou šňůrou otočily ve 12. minutě na 6:3 a postupně zvýšili svůj náskok na devět gólů. Do kabin si nesly domácí výrazný osmibrankový náskok. Po návratu ze šaten Šaľanky vyhrávaly dokonce 18:9, ale pak začaly Panenky ukrajovat z rozdílu. V 53. minutě jejich nejlepší střelkyně Chrenková korigovala na 17:22. Ovšem tím, kdo nakonec zpečetil vítězství svého týmu, byly Slovenky Bíziková s Kováčovou.

Nejlepší střelkyně Šaľy: Kodajová 5, Trochtová 4, Demajová 3, S. Szarková 3
Nejlepší střelkyně Veselí: Chrenková 6/4, Šustková 4, Bačíková 2, Jandásková 2
Sedmimetrové hody: 1/1 - 4/4, vyloučení: 4 - 6, rozhodčí: Mandák, Rudinský, diváků: 350