5.10.2014 otevřeno: 1432 x

Mostečanky v předehrávce čtvrtého kola převálcovaly Písek

Házenkářky Mostu vybojovaly o víkendu hned dvě interligová vítězství. Druhé dva body získaly v neděli večer za vítězství nad Pískem.

DHK Baník Most – Sokol Písek 35:19 (16:10)

Po včerejším skvělém vítězství nad Olomoucí tentokrát v předehrávce 4. kola WHIL odešla házenkářky Písku z utkání proti Mostu vysoko poraženy. Mostečanky nepřipustily jakékoliv pochybnosti o tom, komu budou patřit body z tohoto zápasu a za vítězstvím kráčely od prvních minut. Do sítě Písku nastříleli Andělé pětatřicet branek, zatímco inkasovaly pouze devatenáct ran.

Dušan Poloz, trenér týmu DHK Baník Most:
„Vstupovali jsme do utkání po dvaadvaceti hodinové pauze, věděli jsme, že to nebude jednoduché, chtěli jsme utkání hlavně dobře odbránit, což se nám povedlo a jsem rád, že jsme vyhráli."

Jan Slavík, trenér týmu Sokol Písek: „Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Trápili jsme se hlavně v útočné fázi. Ke konci první půle se nám podařilo ztrátu malinko snížit, ale domácí hráčky už si ve druhé půli výsledek pohlídaly."

Branky: Szarková 7/2, Matoušková 6, Súkenníková 5, Vysloužilová M. 3, Zachová 3, Janoušková 3, Vysloužilová K. 2, Vítková 2, Ryšánková 2, Motejlová 2 – Moravcová 4, Šichmanová 4, Vrabcová 4/2, Michková 2, Palasová 1, Pravdová 1, Bullová 1, Talafousová 1, Rusfelová 1. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/2. Vyloučení: 2 – 3. Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Diváků: 620