6.9.2009 otevřeno: 1437 x

Vysoké vítězství Slavie proti nováčkovi

Posledním zápasem bylo dnes dohráno první kolo ženské Interligy. Slavia Praha v něm bez problémů zvítězila v Bratislavě.

1.kolo WHIL

Inter Bratislava – Slavia Praha 19:35 (9:17)

Zápas slovenského nováčka se Slavií se během pár minut proměnil v jasnou záležitost hostujícího družstva. V 11.minutě vedla Slavia 8:2, o sedm minut později již 12:4 a o vítězi nebylo pochyb. Ve druhé půli vedení Slavie již jen navyšovala a když domácí v rozmezí 11.-23.minuty nevstřelily branku, dokázala odskočit již na 34:12. Do konce utkání vstřelila sice již jedinou branku, ale to nic nezměnilo na jejím vysokém vítězství 35:19.

Nejlepší střelkyně Interu: Zámečníková 7/2, Pončáková 3, Lavrinčíková 2, Sveráková 2, Jánošová 2

Nejlepší střelkyně Slavie: Vítková 7, Černá 7, Jedličková 5

Sedmimetrové hody: 7/4 – 1/1, vyloučení: 3 – 5, rozhodčí: Baďura, Ondrogrecula, diváků: 200

Monika Jedličková v utkání proti Interu Bratislava, přihlíží domácí Jana Čurilová