10.9.2009 otevřeno: 2593 x

Jedenáct branek Interu v Šaľe

Dvěma předehrávanými zápasy pokračovalo včera a dnes druhé kolo ženské Interligy. V obou zápasech se představily týmy Bratislavy, ale každý z nich byl zcela jinak úspěšný.

Předehrávka 2.kola WHIL

Šaľa – Inter Bratislava 29:11 (16:6)

Velmi brzo se rozhodlo o vítězi další předehrávky druhého kola mezi Šaĺou a nováčkem soutěže Inter Bratislava. Hostující hráčky vstřelily svoji první branku až v deváté minutě, ale to Šaľa vedla již 6:0. V poločase pak narostlo vedení domácích na desetibrankový rozdíl. V průběhu druhé půle pak hostující házenkářky zaznamenaly pouhých pět branek a celkově Šaĺe podlehly 11:29.

Nejlepší střelkyně Šaľy: Dubajová 5/3, Szarková 4, Tóthová 4
Nejlepší střelkyně Interu: Zámečníková 3, Lormannová 2

Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1, vyloučení: 3 – 6, rozhodčí: Nagy, Novák, diváků: 200

Simona Szarková (Šaľa) padá v utkání proti Interu Bratislava, přihlíží Šemberová a Lavrinčíková (Inter)

Partizánske – Bratislava 20:36 (12:17)

Domácí házenkářky vydržely vzdorovat slovenskému mistru do osmé minuty, kdy otáčely skóre na 5:4. Další desetiminutovku první půle ale favorizované hostující hráčky vyhrály 7:2 a poprvé soupeři výrazněji brankově utekly. V poločase drželo Partizánske přijatelný výsledek 12:17, ale ihned po změně stran se opět výrazněji prosadila Bratislava. Ta postupně zvyšovala svoje vedení až na konečných 20:36.

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Blažeková 4/2, Baloghová 4, Košíková 3, Ščasná 3
Nejlepší střelkyně Bratislavy: Hrmová 9, Beňušková 8/1, Cicmanová 5, Globanová 4

Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2, vyloučení: 4 – 3, rozhodčí: Mandák, Rudinský, diváků: 200

Andrea Hrmová z Bratislavy prochází obranou Partizánskeho (Martina Košíková)