17.9.2009 otevřeno: 733 x

První body pro slovenského nováčka WHIL

Předehrávku třetího kola měla dnes na programu ženská Interligy. Střetly se v ní nováček slovenské části soutěže Inter Bratislava a pátý celek Slovenska z posledního ročníku Partizánske.

WHIL – 3.kolo

Inter Bratislava – Partizánske 25:19 (9:8)

O důležité body se dnes hrálo v hlavním městě Slovenska. První poločas byl dlouho vyrovnaný a žádnému z celků se nepodařilo oskočit na výraznější rozdíl. Ve 27.minutě sice domácí utekly na 9:6, ale dvěma brankami v závěru Partizánske dokázalo snížit na poločasových 8:9. Ve druhé půli si Inter udržoval dvoubrankový náskok, ale o všem rozhodla až závěrečná desetiminutovka utkání. V rozmezí 21.-29.minuty vstřelily domácí hráčky šest gólů v řadě a definitivně tak rozhodly o zisku prvních dvou bodů Interu Bratislava. V jeho celku vynikla zejména autorka dvanácti branek Pončáková.

Nejlepší střelkyně Interu: Pončáková 12/2, Zámečníková 4, Kalmanová 4, Korytárová 4
Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Košíková 5, Kalmárová 5, Zajačková 4/1

Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/4, vyloučení: 7 – 3, rozhodčí: Karlubík, Struhár, diváků: 250

Martina Košíková (Partizánske) a Petr Kalmanová (Inter) ve včerejším interligovém utkání