3.10.2015 otevřeno: 1085 x

V předehrávce 12. kola nestačily Plzeňanky na Prešov

Tým Bemaca Prešov si po páteční prohře v Mostě vylepšil bilanci před cestou domů v Plzni, kde porazil mladý tým HC Plzeň rozdílem čtyř branek 20:16.

WHIL - předehrávka 12. kola

HC Plzeň – Bemaco Prešov 16.20 (6:11)

Házenkářky HC Plzeň na body nedosáhly ani v zápase proti Bemacu Prešov. Slovenský tým si své utkání dvanáctého kola předehrál v Plzni po cestě z Mostu. Prešovanky si náskok vypracovaly už v prvním poločase, diváci si na první branku počkali sž do šesté minuty a ani potom je nečekaly střeleckéh hody. Ve čtrnácté minutě to bylo 2:2, potom se lépe chytily hostující kanonýrky a do šaten si nesly pětibrankový náskok. Ani ve druhé půli se Západočeškám nedařilo manko stáhnout. Naopak deset minut před koncem prohrávaly osmibrankovým rozdílem. V závěru se alespoň o kosmetickou korekci postarala Rumlová s Klégrovou. Házenkářky Plzně svému soupeři podlehly rozdílem čtyř gólů 16:20.

Nejvíce branek: Rumlová 4, Buchnerová 3, Pešičková 3/2 – Šustranová 6/2, Cempa 4, Gajdošová 3, Basta 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/2. Vyloučení: 4 (ČK Sedláčková):2. Diváci: 94.