28.9.2009 otevřeno: 800 x

Veselí v předehrávce porazilo Písek

Jedno utkání pátého kola dnes měla na programu ženská Interliga. Český mistr z Veselí nad Moravou v něm hostil Písek a hostující tým dlouho držel naději na dobrý výsledek.

WHIL – předehrávka 5.kola

Veselí n./Moravou – Písek 31:21 (14:15)

Výborný vstup měly házenkářky Písku do úvodního poločasu zápasu s českým mistrem, když vedly 4:1. Domácí se z nevydařeného úvodu rychle oklepaly a srovnaly třemi brankami v řadě na 4:4. Písek ale odehrál první poločas velmi dobře a domácí jen dotahovaly 1-2 brankový náskok soupeře. Hostující celek držel jednobrankový náskok do 43.minuty, kdy vedl 19:18. V dalších deseti minutách ale Jihočešky nedokázaly skórovat a Veselí devíti brankami definitivně zlomilo utkání ve svůj prospěch. Nakonec domácí hráčky vyhrály rozdílem deseti branek 31:21.

Nejlepší střelkyně Veselí n./M.: Fleková 8/2, Súkenníková 6, Chmelařová 5
Nejlepší střelkyně Písek: Vrabcová 7/4, Martenková 4, Luzumová 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 8/6, vyloučení: 4 - 4, rozhodčí: Nesvadba, Simu, diváků: 300