30.9.2009 otevřeno: 831 x

Slovenský mistr na jihu Čech nezaváhal

V další předehrávce přivítal tým Jindřichova Hradce slovenského mistra ŠKP Bratislava. Jihočešky před utkáním neměly na svém kontě žádný bod

WHIL - 4.kolo

Jindřichův Hradec – ŠKP Bratislava 19:25 (9:15)

Domácí házenkářky nastoupily do utkání se třemi brankařkami a jen osmi hráčkami do pole, ale proti silnému soupeři dokázaly uhrát přijatelný výsledek. V prvním poločase držel Hradec s Bratislavou krok do stavu 8:8, který svítil na ukazateli v 15.minutě. Pak jej ale opustilo střelecké štěstí a do konce poločasu dokázaly jeho hráčky skórovat již jen jedinkrát. Bratislava si vybudovala poločasový náskok 15:9. V začátku druhé půle domácí házenkářky snížily na rozdíl tří branek 13:16. Zkušenější hosté si ale výsledek zápasu pohlídali a nakonec zvítězili rozdílem šesti branek 25:19.

Nejvíce branek J.Hradce: Pilařová 7/2, Kupková 4/2, Kohoutová 2, Keslerová 2, Bubeníková 2
Nejvíce branek ŠKP: Hrmová 7, Martanovičová 5, Hodošková 4, Šimáková 4/2

Sedmimetrové hody: 5/5 – 2/2, vyloučení: 3 – 4, rozhodčí: Kohout, Novák, diváků: 180

Domácí Petra Bubeníková v náskoku na brankovišti, přihlíží Miriam Šimáková (Bratislava)