28.2.2016 otevřeno: 1076 x

Veselí nad Moravou vítězí v Prešově 24:21

V jediném nedělím utkání 20. kola ženské interligy vyhrálo Veselí nad Moravou v Prešově a stále drží naděje na postup do českého play-off.

Interliga - 20. kolo

Bemaco Prešov - SHK Veselí nad Moravou 21:24 (12:14)

V duelu sousedů z tabulky hrál devátý celek z Veselí na palubovce desátého Prešova o udržení naděje pro české play-off. Domácí lépe začali a vedení si drželi do poloviny prvního dějství. Pak o něj na chvíli přišli, ale dokázali si ho uzmout zpět. Poslední minuty před přestávkou vyšly lépe hráčkám Veselí, které odskočily do dvougólového vedení. Ukázalo se, že šlo o klíčový moment zápasu, protože domácí ve druhém poločase ztráceli a přiblížili se nejblíže na tři branky. Výhra drží Veselí ve hře o poslední čtvrté postupové místo do českého play-off. To patří Zoře Olomouc, na kterou ztrácí Veselí sedm bodů. Oba týmy odehrají ještě osm zápasů.

Nejvíce branek: Šutranová 7/4, Harčarufková 6, Pavúková 3 - Olšovská 6, Šustková 5, Vargová 4/1. Rozhodčí: Daňo, Sobol. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/1. Vyloučení: 5:5.