23.10.2009 otevřeno: 859 x

Jindřichův Hradec se raduje z první výhry

Jedním zápasem dnes pokračovala nejvyšší soutěž házenkářek. První dva interligové body si v něm připsaly hráčky Jindřichova Hradce, které zdolaly Inter Bratislavu.

WHIL - 5.kolo

Jindřichův Hradec - Inter Bratislava 29:19 (12:8)

Z prvního vítězství v sezóně se radovaly házenkářky Jindřichova Hradce, které zdolaly nováčka slovenské části soutěže Inter Bratislavu rozdílem deseti branek. Utkání bylo vyrovnané jen v jeho první čtvrtině, kdy hostující tým držel jednobrankový rozdíl. Za stavu 8:6 se domácím podařila šňůra čtyř branek a odskočili soupeři na 12:8. Inter tříbrankovou sérií snížil na poločasových 9:12, ale o všem rozhodl úvod druhé půle. Jindřichův Hradec odskočil na 18:9 a výrazné vedení si udržel až do konce.

Nejlepší střelkyně J.Hradce: Kupková 7/2, Bubeníková 6, Pilařová 4/2, Matoušková 4
Nejlepší střelkyně Interu: Korytárová 6/1, Pončáková 3, Zámečníková 3, Lavrinčíková 3/3

Sedmimetrové hody: 5/4 -6/4 , vyloučení: 6 – 4, rozhodčí: Radová, Štrébl, diváků: 350