31.10.2009 otevřeno: 968 x

Inter vstřelil ve Veselí dvě branky za poločas!

Dvěma zápasy dnes pokračovala házenkářská Interliga. A nezrodilo se v nich žádné výsledkové překvapení. Neuvěřitelným momentem byla první půle ve Veselí, kde hostující tým za třicet minut prvního poločasu byl jen dvakrát střelecky úspěšný.

6.kolo WHIL

Partizánske – Slavia Praha 25:36 (11:22)

Neporazitelnost Slavie pokračuje i po šestém kole, když tentokráte zvítězila bez problémů na palubovce Partizánskeho. Slávistky dominovaly zápasu jak v obranné tak v útočné fázi a již v průběhu prvních dvaceti minut získaly bezpečné vedení. V poločase vedly desetibrankovým rozdílem a dobrou kombinační hrou svého soupeře nenechaly nadechnout ani ve druhé půli. Nakonec Slavia zvítězila 36:25 a i nadále vévodí tabulce Interligy.

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Blažeková 11/5, Košíková 4, Kalmárová 3

Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 8, Kutlvašrová 8, Vítková 4

Sedmimetrové hody: 7/6 – 0, vyloučení: 1 – 3, rozhodčí: Cipov, Pastierik, diváků: 200

Veselí nad Moravou – Inter Bratislava 36:17 (15:2)

K českému mistru přijel slovenský nováček Inter Bratislava, takže o favoritu střetnutí nebylo pochyb. První poločas měl naprosto neuvěřitelný průběh a dlouho bychom museli pátrat po utkání (v jakékoliv soutěži dospělých), ve kterém jeden z aktérů vstřelil za poločas pouhé dvě branky. To se „podařilo“ hostujícímu týmu, který drtily domácí hráčky zejména brankami z rychlých protiútoků. Hostující tým se vzpamatoval až ve druhé půli, kdy dokázal vstřelit již 15branek, ale nestačilo to na lepší výsledek než prohru s domácím celkem v poměru 17:36.

Nejlepší střelkyně Veselí n./Moravou: Chmelařová 10, Viniatynská 7/1

Nejlepší střelkyně Interu: Zámečníková 6, Lavrinčíková 3/1

Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1, vyloučení: 3 – 6, rozhodčí: Průcha, Větrovský, diváků: 300