31.3.2017 otevřeno: 702 x

Házenkářky Michalovců slaví osmý interligový titul, čtvrtý v řadě

Házenkářky Michalovců nepřipustily odklad své korunovace. Počtvrté v řadě zvítězily v mezinárodní soutěži WHIL, letos tři kola před jejím zakončením.

WHIL - 23. kolo

Iuventa Michalovce - SHK Veselí n. M.  33:25 (16:11)

Házenkářky Veselí nad Moravou vzdorovaly suverénovi letošního ročníku úvodních dvacet minut. Několikrát se dostaly do minimálního vedení, závěrečná desetiminutovka první půle ale patřila Východňárkám, které překlopily vedení na svou stranu a po několika rychlých trefách si nesly do šaten náskok pěti branek. Ve druhé půli pak svůj náskok postupně navyšovaly až na deset gólů (30:20), závěrečná korekce ze strany Veselanek pak znamenala konečnou osmibrankovou výhru domácího výběru a oslavy interligového titulu Iuventy Michalovce.

Nejvíce branek: Habánková 7, Nagyová 7, Prederiyová 6 - Vargová 7/3, Novotná 7, Pastorková 3/3. Rozhodčí: Sabol, Daňo. Sedmimetrové hody: 2/1 - 8/6. Vyloučení: 3:4. Diváci: 700.