7.11.2009 otevřeno: 752 x

Jindřichův Hradec nevyzrál na Trenčín

Po středečních předehrávkách dnes sedmé kolo Interligy pokračovalo dalšími dvěma zápasy. Oba se hrály na palubovkách slovenských celků a oba nakonec dopadly úspěšně pro domácí týmy. Zítra bude kolo dohráno zápasem Zlín - Veselí nad Moravou.

WHIL – 7.kolo

Šaľa – Partizánske 34:15 (20:10)

Domácí házenkářky podle předpokladů neměly s Partizánskym sebemenší problém a již po deseti minutách vedly 9:4. V poločase jejich náskok narostl na rozdíl deseti branek 20:10 a když ve druhé půli hostující házenkářky přidaly jen pět branek (posledních dvanáct minut nebyly úspěšné vůbec), zvítězila Šaľa 34:15.

Nejlepší střelkyně Šaľy: Popluhárová 8, Dubajová 6/2, Puškášová 5

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Blažeková 5/3, Zajačková 2, Baloghová 2, Košíková 2

Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3, vyloučení: 0 – 3, rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 200

Trenčín – Jindřichův Hradec 23:18 (14:8)

Na dvě vítězství v řadě již český celek nedokázal navázat a v Trenčíně podlehl domácímu týmu 18:23. Vstup do zápasu měly přitom hostující házenkářky lepší a dokázaly se dostat do vedení 7:5. Trenčín ale výrazným zlepšením obrany dokázal ještě do poločasu utkání otočit a nakonec získat svou druhou výhru v této sezóně po výsledku 23:18.

Nejlepší střelkyně Trenčína: Birkušová 5, Rechtorisová 5/2, Gašparovičová 4/3

Nejlepší střelkyně J.Hradce: Krupicová 4/4, Pilařová 3/1, Kohoutová 3

Sedmimetrové hody: 7/5 – 7/5, vyloučení: 6 – 6 (ČK Keslerová), rozhodčí: Černý, Vydra, diváků: 200