7.11.2009 otevřeno: 889 x

Písek z poháru vyřazen

Písecké házenkářky dnes v podvečer sehrály odvetné střetnutí třetího kola Challenge Cupu. Po úvodní prohře 27:33 měly v Makedonii těžkou úlohu a dlouho držely na soupeřově půdě nerozhodný stavu.

3.kolo Challenge Cupu Metalurg – Písek 30:24 (13:14)

první utkání 33:27 pro Metalurg, který postupuje do dalšího kola

Statečně bojovaly písecké házenkářky v odvetě třetího kola Challenge Cupu, ale nevydařený závěr utkání nakonec rozhodl o jasném vítězství domácích a potvrzení postupu Metalurgu do dalšího kola. Písek držel dlouho vyrovnaný stavu a v poločase dokonce o branku vedl. Ve druhé půli Písek dokázal získat tříbrankové vedení 18:15 a zdálo se, že by postup nemusel být jenom snem. Veškeré naděje však pohřbily neproměněné šance hostujícího celku a to včetně tří sedmimetrových hodů. V závěru zápasu se pak na palubovku dostaly všechny písecké házenkářky a Metalurg nakonec vyhrál 30:24.

Nejlepší střelkyně Metalurgu: Krstevska, Mecevska 3, Alimi, Andreeva, Despodovska A.  2, Serafimovska. Grorgjievska, Antic, Bajramovska 10, Despodovska Z. 2. Andrejeva, Gjorgijevska E. 1, Pesevska 2, Mitrova 7

Sestava a branky Písku: Vařečková, Arnicanová - Vrabcová 7/1, Moravcová 2, Martenková 1, Luzumová 5/1, Veselá, Hemrová, Šichmanová 1, Stellnerová 1, Dvořáková 4, Krouská 3

Sedmimetrové hody: 2/2 - 6/2, vyloučení: 5 - 0 (ČK přímá Arnicanová),  rozhodčí: Florescu, Anamaria (ROU)