13.11.2009 otevřeno: 1472 x

V bratislavském derby zvítězil favorit

V páteční předehrávce osmého kola česko-slovenské Interligy proti sobě nastoupily dva týmy z hlavního slovenského města. Podle očekávání v ní neměl domácí tým ŠKP žádný problém a připsal si do tabulky další dva body.

WHIL - 8.kolo

ŠKP Bratislava - Inter Bratislava 40:22 (19:10)

Hostující tým stačil na zkušené družstvo ŠKP pouze prvních pět minut do stavu 2:2. Šesti brankami v řadě pak domácí odskočily na 8:2. Do poločasu jej pak ještě o branku navýšily, aby ve druhém poločase nakonec svému soupeři odskočily na konečných 40:22.

Nejlepší střelkyně ŠKP: Kochanová 7, Martanovičová 6, Janšáková Z. 5, Hrmová 5, Hodošková 5

Nejlepší střelkyně Interu: Lavrinčíková 5/2, Jurigová 5, Lormannová 5/3

Sedmimetrové hody: 0 - 5/5, vyloučení: 2 - 4 (ČK Kušová), rozhodčí: Rudinský, Mandák, diváků: 100

Silvia Kochanová (ŠKP) bráněna Lívií Jurigovou (Inter) v dnešní předehrávce osmého kola