6.10.2017 otevřeno: 1578 x

Házenkářky Slavie v předehrávce porazily Trenčín

Už v pátek odstartovalo 5. kolo MOL ligy. Trenčíňanky v úvodu zápasu Slávistky trápily, pak vývoj zápasu Pražanky otočily a dovedly zápas k vítěznému konci.

MOL liga – 5. kolo

DHC Slavia Praha – HK AS Trenčín 35:28 (20:15)

Prvních patnáct minut zápasu se hostující tým Trenčína přetahoval s domácím výběrem o minimální vedení, závěr poločasu ale už chytily pevně do rukou hráčky Slavie a před poločasem si vypracovaly pětibrankový náskok. Na začátku druhé půle Slovenky ztrátu mírně zkorigovaly na rozdíl dvou tref 21:23, Slavistkám opět patřil závěr poločasu. Poslední desetiminutovku ovládly poměrem 7:3 a zpečetily tak svou sedmibrankovou výhru 35:28.

Nejvíce branek: Hudak 6/1, Chovancová 5, Novotná 5/1 – Takáčová 7, Rajnohová 6/2, Kostelná 6. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 6:1. Diváci: 100.