11.10.2017 otevřeno: 1480 x

Patrnčiáková nastřílela mistrovi sedmnáct gólů, na vítězství to ale Hodonínu nestačilo

Sedmnácti brankami se v předehrávce 6. kola blýskla házenkářka Hodonína Annamaria Patrnčiaková. Ani její fantastická střelecká forma ale nováčkovi nestačila k vítězství nad týmem Mostu.

MOL liga - 6. kolo, předehrávka

HK Hodonín – DHK Baník Most 29:35 (15:17)

Dlouho udržely házenkářky Hodonína krok se soupeřem z Mostu. Na začátku zápasu sice favorizované Severočešky soupeři odskočili pětibrankovou šňůrou na 7:2, mezi 17. a 23. minutou ale domácí využily výpadku mistra a pěti brankami v řadě srovnaly na 12:12. Hostující tým si však před přestávkou znovu vypracoval alespoň dvoubrankový náskok a hned na začátku druhé půle ho rychle navýšil. Ve 45. minutě vedli Černí andělé v Hodoníně již o deset branek 30:20. V závěru sice domácí mocně korigovali, střelecky tým táhla se sedmnácti (!) trefami Patrnčiaková, přesto nováček mistrovi, který do zápasu postupně poslal celou lavičku, podlehl šestibrankovým rozdílem 29:35.

Nejvíce branek: Patrnčiaková 17/4, Kalinová 3, Višňovská 3 – Borovská 6, Stříšková 6, Kovářová 6. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 1:3. Diváci: 200.