18.10.2017 otevřeno: 874 x

Michalovce porazily, na Slavii už nevyzrály. Házenkářky Veselí prohrály v Praze 28:34

Rozdílem šesti gólů zvítězily házenkářky Slavie Praha nad týmem Veselí nad Moravou ve středeční předehrávce 7. kola. Dvanácti brankami se blýskla Galušková.

MOL liga – 7. kolo

DHC Slavia Praha – SHK Veselí n. M. 34:28 (19:13)

Pražanky neponechaly nic náhodě a poučeny výsledky Veselí v dosavadním průběhu soutěže vstoupily do zápasu koncentrovaně. Rychle se ujaly čtyřbrankového náskoku (6:2, 9:5), který do konce poločasu navýšily dokonce na šest gólů, když na 19:13 zvyšovala nejlepší střelkyně zápasu, dvanáctigólová Galušková. Ve druhé půli se ale Veselankám dařilo lépe, čtyřbrankovou šňůrou na konci první desetiminutovky druhé půle korigovaly ztrátu na rozdíl tří tref (22:19) a držely se soupeři v dostřelu. Slavistky si svou výhru pojistily mezi 50. a 52. minutou, kdy sérií čtyř branek v řadě soupeřkám znovu odskočily (29:23) a bezpečný odstup už si uhlídaly.

Nejvíce branek: Galušková 12/1, Jačková 6, Šetelíková 5 – Olšovská 13/4, Šůstková 6, Divílková 4. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/5. Vyloučení: 4:1. Diváci: 250.