10.11.2017 otevřeno: 901 x

Hráčky Hodonína podlehly Šaľe rozdílem devíti gólů

Devítibrankovou porážku vezou ze Šaľy házenkářky Hodonína. Další čtyři zápasy 10. kola jsou na programu v sobotu.

MOL liga – 10. kolo

Dusľo Šaľa – HK Hodonín 35:26 (21:15)

Doslova střelnici si otevřely oba týmy v pátek večer v Šaľe. Slovensky zasypaly síť Hodoníňanek střelami, z nichž jednadvacet našlo svůj cíl, hodonínské házenkářky ale zaostaly za soupeřkami jen o šest branek. Střelecky se tradičně dařilo Patrnčiakové, přidala se Budayová. Ve druhé půli se ke kanonýrkám připojila Kalinová, i přesto ale ztráta Hodonína ve druhé půli narůstala. Nakonec Hodonín podlehl Slovenkám ze Šaľy rozdílem devíti gólů 26:35.

Nejvíce branek: Klučková 8/6, Bujnochová 6, Bahýlová 5, Némethová 5 – Kalinová 7/3, Patrnčiaková 6/1, Budayová 4. Rozhodčí: Klimko, Balogh. Sedmimetrové hody: 9/7 – 6/4. Vyloučení: 2:4. Diváci: 500.