29.11.2009 otevřeno: 1135 x

Zlín po pěti kolech bodoval

V posledním zápase jedenáctého kola WHIL nastoupily házenkářky Zlína proti slovenskému nováčkovi soutěže Interu Bratislava. Po pěti prohrách v řadě svěřenkyně trenéra Poloze konečně naplno bodovaly, když svého soupeře bez problémů porazily.

WHIL - 11.kolo

Zlín - Inter Bratislava 32:19 (15:7)

Naposledy se body podařilo Zlínu získat před téměř dvěma měsíci za vítězství 26:25 v Partizánskem. Mezitím přišla série neúspěchů, kterou konečně ukončilo dnešní vítězství nad Interem Bratislava. Zlínské házenkářky do zápasu vstoupily rázně a v desáté minutě vedly 6:1, později také 10:3 nebo 13:4. V poločase si udržely osmibrankové vedení, které ve druhé půli proti bezbrannému soupeři v pohodě navyšovaly až na konečných 32:19.

Nejlepší střelkyně Zlína: Talašová 5, Růčková 4, Marčíková 4/2, Cedidlová 4

Nejlepší střelkyně Interu: Zámečníková 6/3, Jurigová 3, Lavrinčíková 3/3

Sedmimetrové hody: 6/3 - 6/6, vyloučení: 4 - 5 (ČK přímá Sveráková, Lormanová), rozhodčí: Bauer, Tvrdoň, diváků: 320