16.2.2018 otevřeno: 1060 x

Mostečanky po váhavém rozjezdu vysoko vyhrály v Prešově

Házenkářky Mostu v páteční předehrávce 18. kola vyhrály v Prešově osmibrankovým rozdílem, přitom v prvním poločase měly dlouho navrch Prešovanky.

MOL liga – 18. kolo

ŠŠK Prešov – DHK Baník Most 23:31 (15:14)

V úvodu zápasu to vypadalo lépe pro domácí celek. V 6. minutě vedly Prešovanky 5:2. Pak sice Most skóre otočil na 12:9, před poločasem šli ale zase do vedení domácí a do kabin si nesly minimální náskok. Druhý poločas už odpovídal papírovým předpokladům. Mostečanky se chopily otěží zápasu, ve 49. minutě vedly 24:19, pět minut před koncem to bylo už o devět 29:20 a pak už Černí andělé dovedli utkání bezpečně k vítězství.

Nejvíce branek: Ratvajská 6, Šutranová 5/2 – Kovářová 6, Szarková 6, Janoušková 6. Rozhodčí: Cibere, Richvalský. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1. Vyloučení: 2:3. Diváci: 200.