9.3.2018 otevřeno: 911 x

Jednadvacáté kolo odstartovala výhra Veselí

Házenkářky Veselí si kráčí poměrně pevným krokem za účastí v českém play-off. Po vlažném startu porazily Bánovce o šest branek.

MOL liga - 21. kolo

HK Sokol Bánovce n. B. – SHK Veselí n. M. 29:35 (15:20)

Úvod zápasu nepatřil v podání Veselí k těm vydařeným. Hned ve 4. minutě neproměnila Olšovská sedmičku a Panenky rychle ztrácely až čtyři branky (7:3), Ještě před koncem první patnáctiminutovky se ale dostaly do tempa a v 18. minutě už bylo vyrovnáno na 10:10. Pak už hostující tým jen navyšoval náskok až na poločasových 20:15. V úvodu druhé půle domácí výběr ztrátu zkorigoval na 18:21, víc ale Veselanky nedovolily. Přesto že se Michnová blýskla 14 góly, střelecky suverénní byly opět i Novotná se Šustkovou a Moravanky tak dokormidlovaly zápas k šestibrankové výhře.

Nejvíce branek: Michnová 14/5, Obstová 6, Matušincová 4 – Novotná 9, Šustková 7, Veselková 5, Olšovská 5. Rozhodčí: Balogh, Klimko. Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/1. Vyloučení: 2:4.