4.6.2018 otevřeno: 928 x

Finálový turnaj v HD - Dívek

Od 1. do 3.6.2018 soupeřilo 6 dívčích družstev v Házenkářském desetiboji o vítězství ve finálovém turnaji, který pořádalo družstvo DHC Plzeň. Turnaj byl velice vyrovnaný o čemž svědčí i fakt, že o vítězi tohoto turnaje rozhodl pomocný faktor v podobě lepšího vzájemného utkání, nikoliv bodový rozdíl z jednotlivých disciplín.

Jednotlivá utkání tohoto turnaje jste mohli sledovat i na stránkách TVCOM. Vítězkami finálového turnaje se nakonec stala děvčata z DHC Slavia Praha, která při zisku 44 bodů skončila na vítězném prvním místě jen díky pomocnému kritériu v podobě lepšího vzájemného utkání s druhým celkem a to domácími děvčaty z DHC Plzeň. Na třetím místě skončila děvčata z Jindřichova Hradce a mohli se tak radovat z bronzových medailí.