10.10.2018 otevřeno: 887 x

Iuventa v poslední pětiminutovce rozstřílela Veselí

Dlouho to pro Veselí vypadalo na dobrý výsledek, poslední pětiminutovku ale ovládly Michalovce takovým způsobem, že si Veselí odneslo z palubovky až nespravedlivou nálož 23:32.

MOL liga – 5. kolo, předehrávka

SHK Veselí nad Moravou – Iuventa Michalovce 23:32 (9:13)

Zápas prvního a druhého týmu tabulky byl vyrovnaný jen v úvodní patnáctiminutovce. Před poločasem se Iuventa utrhla na rozdíl čtyř tref, na začátku druhé půle ale nárůst vedení soupeřkám Veselanky přibrzdily. Dotáhly se dokonce na rozdíl dvou gólů 17:19. Východňárky znovu odskočily na 25:19, Veselí však dokázalo znovu ztrátu dotáhnout a pět minut před koncem to bylo 23:25. Poslední pětiminutovka byla v podání Iuventy raketová. Sedm rychlých branky skončilo v síti Veselí a bez jediné gólové reakce. Tým do hry nevrátily ani dva oddechové časy domácího kouče a dobře rozehrané utkání Veselí prohrálo poměrem 23:32.

Nejvíce branek: Olšovská 6/3, Pastorková 5/1, Kučerová 4 – Habánková 8/2, Fiková Trehubová 6, Mugoša 5, Kompiniiets 5. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 2:4. Diváci: 290.