21.10.2018 otevřeno: 744 x

Zlíňanky stále dotírají na čelo tabulky, doma porazily i Prešov

Iuventa, Olomouc a Zlín. To je trojice, která se po šesti kolech usadila na třech vedoucích místech tabulky MOL ligy. Zlín si zapsal další dva body za domácí vítězství nad Prešovem.

MOL liga - 6. kolo

Handball club Zlín – ŠŠK Prešov 31:26 (17:14)

Kluby Zlína a Prešova se v 6. kole dohodly na změně pořadatelství, takže Prešov přicestoval do Zlína. Domácí házenkářky začaly vlažněji v obraně, v 6. minutě prohrávaly 1:4. Během dvou minut srovnaly na 4:4. Pak se oba týmy přetahování o vedení, ve 24. minutě hosté znovu vedli o dvě branky, ale závěr první půle patřil Zlínu. Pěti brankami v řadě otočil vedení. Ve druhé půli domácí ještě navýšili náskok skóre na 19:14, Prešov se nevzdal a šnůrou pěti gólů korigoval na nejtěsnější rozdíl 20:19. Posledních dvacet minut si domácí vedení pohlídali a zaslouženě vybojovali další dva body před skvělým domácím publikem.

Nejvíce branek: Kříčková 7, Hradilová 6/2, Ševčíková 5 - Šutranová 8/1, Vencuriková 5, Popovcová 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Vyloučení: 5:7. Sedmimetrové hody: 3/3 - 1/1. Diváci: 138.