26.10.2018 otevřeno: 978 x

V úvodním zápase 7. kola se o body podělily týmy Veselí a Poruby

Bez vítěze skončil souboj Veselí nad Moravou a Sokola Poruba. Ostravanky na jihu Moravy remizovaly 29:29.

MOL liga - 7. kolo

SHK Veselí n.M. - DHC Sokol Poruba 29:29 (10:14)

Úvod Porubanky zaspaly a domácí hráčky po čtyřech minutách poslaly trefy Kubáčkové, Olšovské a Boorové do vedení 3:0. Poruba však poté začala dotahovat, což se jí povedlo v 18. minutě, vzápětí Smetková posunula proměněnou sedmičkou hostující tým o krok dopředu a svěřenkyně Dušana Daniše utekly Veselým panenkám ještě do přestávky na rozdíl až pěti branek, do šaten se však šlo za stavu 14:10 pro Porubu. Po obrátce se domácí tým postupně opět přitahoval, ostravský celek držel těsné vedení, ale sedm minut před koncem se povedlo vyrovnat na 26:26 Kubáčková. Srovnaný stav prakticky pokračoval až do úplného závěru, z něhož vítěz nevyšel a Poruba tak remizovala ve Veselí 29:29.

Nejvíce branek: Olšovská 7/1, Kubáčková 6, Pastorková 6/2 - Smetková 8/4, Desortová 6, Revajová 6. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 - 5/4. Vyloučení: 4:2.