15.12.2018 otevřeno: 801 x

Prvním semifinalistou Českého poháru jsou házenkářky Slavie Praha

Prvním účastníkem pohárového semifinále, které se odehraje krátce po vánočních svátcích, jsou házenkářky pražské Slavie. Soupeřky z Písku ve čtvrtfinále porazily osmibrankovým rozdílem.

Čtvrfinále Českého poháru mužů

Slavia Praha – Sokol Písek 31:23 (16:13)

V prvním poločase ještě držely Písečanky se soupeřkami ze Slavie Praha krok a pohybovaly se v dostřelu jedné, dvou branek. Až krátce před přestávkou Slávistky odskočily na poločasový rozdíl tří gólů. O výsledku zápasu pak rozhodly v úvodu druhé půle, kdy pěti brankami v řadě navýšily náskok na sedm gólů a na tento únik už Písek nedokázal zareagovat.

Nejvíce branek: Pokorná 8, Míšová 7, Jačková 4/3, Svobodová 4/1, Chlupová 4 – Štelíková 5, Pešková 4, Novotná 3, Hauserová 3, Benešová 3. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/0. Vyloučení: 3:2. Diváci: 100.