16.12.2018 otevřeno: 882 x

Druhým pohárovým semifinalistou je Sokol Poruba

Semifinálová sestava Českého poháru začíná nebývat konkrétních rozměrů. Slávistky, které si semifinále vybojovaly v sobotu v souboji s Pískem, doplnily v neděli Porubanky. Vyhrály ve Zlíně.

Čtvrfinále Českého poháru žen

Handball club Zlín – DHC Sokol Poruba 20:30 (13:17)

Domácí hráčky držely vedení do tří čtvrtin prvního poločasu, poté ukázala své kvality střelkyně Desortová a sérií 5 branek pomohla Porubě urvat výraznější vedení. V druhém poločasu Poruba udržovala a zvyšovala svůj náskok, odvezla si zasloužené vítězství a postup do Final4.

Nejvíce branek: Křičková 5, Hubová 4/4, Nygrýnová 4/4 – Desortová 7/1, Smetková 6, Andrýsková 5. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 4:4. Diváci: 93.