18.1.2019 otevřeno: 783 x

Mostečanky v páteční předehrávce porazily Prešov

První zápas odvetné části společné česko-slovenské soutěže házenkářek přinesl hladký triumf favorizovaných hráček DHK Baník Most, které v pátečním souboji 12: kola MOL ligy nenechaly nic náhodě a na Šariši vyhráli 31:21 (17:11).

MOL liga – 12. kolo

ŠŠK Prešov – DHK Baník Most 21:31 (11:17)

Prešovanky dokázaly držet krok jen necelou čtvrthodinu, hostující hráčky si v prvním poločase vypracovaly sedmibrankový náskok 17:10, dvojciferný rozdíl ve skóre v hale zasvítil v 53. minutě , když Most vedl o deset 28:18. Toto vedení si už český mistr udržel až do konce a pojistil si tak druhou příčku tabulky.

Nejvíc branek: Klučková 6/2, Popovcová a Šutranová po 4 – Zachová 7, A. Kostelná 6/3, Šustková 5/2. Sedmimetrové hody: 4/2 – 6/5. Vyloučení: 6:6. Rozhodčí: Cipov, Klus. Diváci: 250.