Zlín vítězný i v druhém zápase, body veze z Bánovců

Osmibrankovým rozdílem zvítězily házenkářky Zlína nad týmem slovenských Bánovců. V prvních dvou kolech tak zatím neztratily ani bod.

MOL liga – 2. kolo

HK Sokol Bánovce nad Bebravou – Handball PSG Zlín 18:26 (9:8)

V prvním poločase se přitom o fous lépe vedlo domácím. Skóre se tahalo, hra byla vyrovnaná a do kabiny se šlo za stavu 9:8. Druhý poločas ale ovládly Zlíňanky. Rozhodující byla v jejich podání pasáž mezi 37. a 45. minutou, kterou vyhrály 8:2 a soupeři tak odskočily do sedmibrankového vedení. To bez větších problému udržely až do konce.

Nejvíce branek: Holíncová 4, Bežová 4, H. Žitňanová 3 – Hubová 5, L. Sekulová 5, Daňková 4. Rozhodčí: Gabriš, Veselka. Sedmimetrové hody: 6/3 – 4/3. Vyloučení: 5:6.