11.9.2019 otevřeno: 899 x

Most naložil Hlohovci a uzavřel 2. kolo MOL ligy

Most je pořádně rozjetý a v domácí premiéře v MOL lize to schytal nováček z Hlohovce. V dohrávce 2. kola na Slovensku zasvítila čtyřicítka.

MOL liga – 2. kolo, dohrávka

HC Sporta Hlohovec – DHK Baník Most 21:44 (10:20)

Domácí naposledy vedly v 5. minutě za stavu 3:2, potom už to měli v ruce jen a pouze Černí andělé. O poločase byl rozdíl ještě „milosrdných“ deset gólů, ve druhé půli se ale roztočil brankostroj Severočešek ještě do vyšších obrátek, při chuti byla hlavně trojice českých reprezentantek Stříšková, Zachová a Šustková a z palubovky si pak Most odnášel pohodlnou výhru 44:20.

Nejvíce branek: Skaličanová 5, Kisová 5, Tulipánová 3 – Stříšková 9/3, Šustková 9, Zachová 6/1. Rozhodčí: Budzák, Záhradník. Sedmimetrové hody: 3/1 – 4/4. Vyloučení: 2:7. Diváci: 250.