15.9.2019 otevřeno: 1015 x

Písek stále neporažen, Zlín poprvé prohrál, doma jej přestřílel mistrovský Most

Tým Písku zůstává i ve třetím kole bez porážky. Na palubovce Dunajské Stredy vyhrály Jihočešky 35:27. Zlín naopak poprvé prohrál. Před domácím publikem nestačil na Most.

MOL liga - 3. kolo

MŠK/HC DAC Dunajská Streda – TJ Sokol Písek 27:35 (13:16)

Písek opět zabodoval. Na palubovce Dunajské Stredy držely celé utkání otěže zápasu v rukou. Po sedmi minutách hry vedly 5:2, sedm minut před přestávkou 13:9 a o poločase 16:13. Ve druhé půli pak na hřišti dominovaly ještě víc, soupeřky vůbec nepustily do kontaktu a v poklidu dovedly utkání k vítězství 35:27.

Nejvíce branek: Bugárová 7, Rajnohová 6, Bízik 4 – Benešová 9, Kvášová 9, Součková 6, Kubišová 6. Rozhodčí: Gabriš, Veselka. Sedmimetrové hody: 8/5 – 3/1. Vyloučení: 5 (ČK Szabó):4. Diváci: 250.

Handball PSG Zlín – DHK Baník Most 22:34 (7:17)

Zlín sice vstřelil úvodní branku utkání, ale v 11. minutě už prohrával vysokým rozdílem 1:9. Rozjetý hostující tým udával tempo hry s podporou výborné brankařky Müllnerové. Ve druhém poločase Most nepolevil. Stále udržoval tlak a budoval výraznější náskok, kdy střídající brankářka Bezpalcová pokračovala v jistých zákrocích.

Nejvíce branek: M. Sekulová 4, Minárčiková 4/2, Hubová 3, Mizerová 3 - Šustková 8/3, A. Kostelná 5, Mikulčík 3, K. Kostelná 3, Zachová 3, Dvořáková 3/1. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/4. Vyloučení: 6:8 (ČK Mikulášková). Diváci: 128.