4.10.2019 otevřeno: 853 x

Hodonín pořád bez bodu, doma nestačil na Prešov

Házenkářky z Hodonína ani v pátém kole nevybojovaly první body. Před domácím publikem podlehly Prešovu 23:26.

MOL liga - 5. kolo

HK Hodonín – ŠŠK Prešov 23:26 (12:12)

Úvod zápasu sice nejprve ovládly Prešovanky a za stavu 6:2 pro slovenský výběr to vypadalo na jasnou záležitost, domácí házenkářky se ale vzpamatovaly a ve 13. minutě srovnaly na 7:7. Do přestávky sice pořád dotahovaly ztrátu, o poločase ale bylo skóre vyrovnané 12:12. Znovu v úvodu druhé půle hosté odskočili, utrhli se do vedení 18:14. Domácí hráčky se ale zase dotáhly a do poslední desetiminutovky se šlo za vyrovnaného stavu 20:20. Rozhodlo se mezi 50. a 55. minutou. Domácí neskórovaly a hosté toho využili k úniku na 24:20. Hodonín už pak dalšího vyrovnání nedosáhl a ze souboje odešel bez bodů.

Nejvíce branek: Kalinová 7/5, Višňovská 3, Tomašechová 3 - Klučková 10/5, Vencuríková 5, Šutranová 4/1. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 - 6/6. Vyloučení: 3:5. Diváci: 170.