13.10.2019 otevřeno: 810 x

Drama v Dunajské Stredě nakonec pro Olomouc

Na domácí výhru nad Slavií navázaly Olomoučanky na Slovensku. V Dunajské Stredě vyhrály rozdílem jediné branky a domů si odvezly dva body.

MOL liga – 6. kolo

MŠK HC DAC Dunajská Streda – DHK Zora Olomouc 25:26 (13:14)

Byla to přetahovaná po celých šedesát minut a rozhodovalo se až v samotném závěru. V úvodní půli se oba týmy prostřídaly ve vedení a na konci poločasu byly o branku šťastnější Hanačky. A stejně tak na konci. Pět minut před závěrečným klaksonem se chopily dvoubrankového vedení a domácí ho už nedotáhli. Až v posledních minutách korigovaly Slovenky na závěrečných 25:26 a nedosáhly tak ve vyrovnaném souboji ani na bod.

Nejvíce branek: Rajnohová 8/4, Bízik 6/1, Straková 4 - Salčáková 7, Závišková 5, Fryčáková 5. Rozhodčí: Daňo, Vydra. Sedmimetrové hody: 7/6 – 2/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 198.