15.11.2019 otevřeno: 752 x

Most cestou do Maďarska smetl Bánovce

Tohle bylo zcela jednoznačné. Cestou k utkání Ligy mistrů do Györu zastavily Mostečanky v Bánovcích nad Bebravou a místní tým, průběžně poslední celek tabulky, proškolily vysokou porážkou.

MOL liga – 11. kolo

HK Sokol Bánovce n. B. – DHK Baník Most 21:48 (10:22)

V 7. minutě 3:3, už o deset minut později ale 3:12 a mělo být pro domácí ještě hůř. O poločase se časomíra zastavila na stavu 22:10. Tým Mostu mohl točit sestavou a zkoušet varianty, kterými se bude v neděli prezentovat na hřišti maďarského obra. Do hry se dostala celá lavička a prakticky všechny hráčky z pole se zapsaly do střeleckého vysvědčení. Nakonec v Bánovcích hrozila i padesátka, skóre však nakonec ukazovalo „jen“ 48:21 ve prospěch Černých andělů.

Nejvíce branek: Holincová 5, Šipláková 3, Galková 3 – Mikulčik 7, Šustková 6, Zachová 6. Rozhodčí: Manek, Majstrik. Sedmimetrové hody: 5/3 – 4/3. Vyloučení: 1:8. Diváci: 50.