3.2.2010 otevřeno: 711 x

V předehrávce porazila Šaĺa tým Trenčína

Velmi těžké utkání dnes čekalo na hráčky Šaľy na půdě stále se lepšícího Trenčína. Nakonec ale favorit potvrdil svoji roli a Šaľa se raduje ze své desáté výhry v sezóně.

WHIL - předehrávka 15.kola

Trenčín - Šaľa 25:27 (15:11)

Stejně jako v neděli v Praze na Slavii, i tentokrát se podařilo Trenčínu vyhrát poločas a to dokonce o čtyři branky. V první půli slavila úspěch důrazná obrana domácích hráček, kterou dokázaly podpořit svou dobrou hrou i v útoku. Ve druhé půli se Trenčín svého vítězství nad silným soupeřem možná až zalekl a svými chybami dal možnost soupeři skóre zápasu otočit v jeho prospěch. Šaĺa nakonec vyválčila dvoubrankovou výhru 27:25.

Nejlepší střelkyně Trenčína: Kovaličková 7, Drotárová 4, Žideková 4/1

Nejlepší střelkyně Šaĺy: Trochtová 7, Popluhárová 7/2, Tóthová 4

Sedmimetrové hody: 5/4 - 5/3, vyloučení: 3 - 6, rozhodčí: Sabol, Daňo, diváků: 250