11.12.2019 otevřeno: 580 x

Házenkářky Hodonína vysoko podlehly Michalovcům

Favorizované Slovenky ovládly jednoznačně zápas na jihu Moravy. Hodonín v předehrávce 14. kola prohrál 23:41.

MOL liga – 14. kolo

HK Hodonín – Iuventa Michalovce 23:41 (10:18)

Michalovce nedaly Hodonínu výraznější šanci. Po deseti minutách vedly 7:2, ve 20. minutě 11:4 a až do přestávky manko Hodonín nestáhl. Nevyšel mu navíc ani vstup do druhé půle, když v prvních pěti minutách čtyři branky v řadě nastřílely házenkářky Iuventy a dál rychle zvyšovaly svůj náskok. Už ve 40. minutě to bylo o čtrnáct gólů, deset minut před koncem o osmnáct branek 32:14. Bylo rozhodnuto a Michalovce zápas v poklidu dovedly k výhře 41:23.

Nejvíce branek: Tomašechová 5, Jadamíková 3, Kalinová 3, Cholevová 3 - Wollingerová 9/3, Holejová 7, Štefánová 6. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 0/0 - 7/7. Vyloučení: 5:2. Diváci: 90.